Bezuidenhout is een rustige wijk. Maar gisteren is er iemand doodgeschoten in de Jan van Riebeekstraat. In de afgelopen 10 jaar zijn in de wijk nog 4 mensen om het leven gebracht. Even een opsomming:
6 november 2007: Moord op vastgoedmagnaat Victor ’t Hooft (47) aan de Bezuidenhoutseweg. De moordenaar, Remond P. krijgt 15 jaar cel.
4 januari 2009: Francesco P schiet zijn 48-jarige vrouw Lilian Pisani dood in hun woning in de Theresiastraat. Hij wordt veroordeeld tot 16 jaar gevangenisstraf wegens moord.
December 2009: Een 28-jarige Pool heeft 16 jaar cel gekregen voor de zogenaamde broodmesmoord op een 25-jarige man in de Cornelis van der Lijnstraat.
Op 25 april 2011 (2de Paasdag) schiet de 67-jarige Henk Waldschmit de 24 jarige Atilla, het vriendje van zijn kleindochter, dood op het Stuyvesantplein. Hij krijgt 14 jaar gevangenisstraf.