Reserveren

 Vrij volleyballen op BeaBeach

Het beachveld kan de hele zomer vrij worden gebruikt. Wie heeft gereserveerd via BeaBeach.nl heeft voorrang.
Het Pop Up Park is op werkdagen geopend van 9 uur ‘s ochtends tot 21.00 uur ‘s avonds. In het weekend alleen op afspraak.
Je kunt zelf een bal meenemen maar je kunt er ook een of meer huren voor €3,00 per keer per bal (borg 10,- per bal). Wil je ook muziek dan kost dat €10,- per keer.
Voor een reservering moet je even hieronder kijken of er al een reservering loopt en vervolgens even een appje te sturen naar 06-2393 5939 (Rob). Het nieuwe mailadres is beach@volevo.nl.

 

Huidige reserveringen 2019

vr 24 mei, 17.30-20.00 uur: McDermott (George)
za 29 mei, 10.00-13.00 uur: Volevo (jeugd)
ma 3 juni, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 4 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 4 juni, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 5 juni, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 6 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
za 8 juni, 10.00-13.00 uur: Volevo (jeugd)
za 8 juni, 14.00-16.00 uur: Carey
ma 10 juni, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 11 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 11 juni, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 12 juni, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 13 juni, 12.30-13.30 uur: RVO (Maya)
do 13 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
za 15 juni, 10.00-13.00 uur: Volevo (jeugd)
ma 17 juni, 17.30-19.00 uur: CPB (Sonny)
ma 17 juni, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 18 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 18 juni, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 19 juni, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 20 juni, 12.30-13.30 uur: RVO (Maya)
do 20 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
do 20 juni, 19.30-21.30 uur: Red Stars (Bianca)
za 22 juni, 10.00-13.00 uur: Volevo (jeugd)
ma 24 juni, 17.30-19.00 uur: Siemens (Douwe)
ma 24 juni, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 25 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 25 juni, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 26 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie (reserve)
wo 26 juni, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 27 juni, 12.30-13.30 uur: RVO (Maya)
do 27 juni, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
do 27 juni, 19.30-21.30 uur: Red Stars (Bianca)
za 29 juni, 10.00-13.00 uur: Volevo (jeugd)
ma 1 juli, 17.30-19.00 uur: Siemens (Douwe)
ma 1 juli, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 2 juli, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 2 juli, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 3 juli, 17.00-18.30 uur: Siemens (Tom)
wo 3 juli, 18.30-19.30 uur: Siemens (Evelien)*
wo 3 juli, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 4 juli, 12.30-13.30 uur: RVO (Maya)
do 4 juli, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
do 4 juli, 19.30-21.00 uur: VVZN (Pim)
za 6 juli, 10.00-13.00 uur: Volevo (jeugd)
za 6 juli, 13.00-17.00 uur: Veronique
ma 8 juli, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
ma 8 juli, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 9 juli, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 9 juli, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 10 juli: 18.00-19.30 uur: Volevo (Jonas)
wo 10 juli, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 11 juli, 12.30-13.30 uur: RVO (Maya)
do 11 juli, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
do 11 juli, 19.30-21.00 uur: VVZN (Pim)
za 13 juli, 15.00-20.00 uur: Bart*
zo 14 juli, 13.00-15.00 uur: Kayleigh
ma 15 juli, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
ma 15 juli, 17.30-19.00 uur: Siemens (Douwe)
ma 15 juli, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 16 juli, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
di 16 juli, 19.30-21.30 uur: Volevo D1 (Selene)
wo 17 juli, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 18 juli, 12.30-13.30 uur: RVO (Maya)
do 18 juli, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
do 18 juli, 19.30-21.00 uur: VVZN (Pim)
vr 19 juli, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
vr 19 juli, 19.30-21.30 uur: Kayleigh
za 20 juli, 10-13 uur: Volevo (jeugd)
za 20 juli, 13-19 uur: Johan*
ma 22 juli, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
di 23 juli, 17.30-18.30 uur: Siemens (Douwe)
ma 29 juli, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
di 30 juli, 17.30-18.30 uur: Siemens (Douwe)
wo 31 juli, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 1 augustus, 17.00-18.00: NACO (Klaas)
Vr 2 augustus, 17.30-19.30: CPB (Sonny)
ma 5 augustus, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
ma 5 augustus, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 6 augustus, 17.30-18.30 uur: Siemens (Douwe)
wo 7 augustus, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
Do 8 augustus, 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
vr 9 augustus, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
ma 12 augustus, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
ma 12 augustus, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 13 augustus, 17.30-18.30 uur: Siemens (Douwe)
wo 14 augustus, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 15 augustus, 16.30-19.30 uur: Goudappel Coffeng (Tony)
vr 16 augustus, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
ma 19 augustus, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
ma 19 augustus, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 20 augustus, 17.30-18.30 uur: Siemens (Douwe)
di 20 augustus, 18.30-20.30 uur: Volevo D2 (Ron)
wo 21 augustus, 16.30-19.30 uur: Liza
wo 21 augustus, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 22 augustus, 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
do 22 augustus, 18.30-19.45 uur: McDermott (George)
vr 23 augustus, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
vr 23 augustus, 19.30-21.30 uur: Volevo D2 (Ron)
zo 25 augustus, 13.00-17.00 uur: Andrea*
ma 26 augustus, 17.00-19.00 uur: NWO (Nicolai)
ma 26 augustus, 19.00-21.30 uur: recreanten Volevo
di 27 augustus, 17.30-18.30 uur: Siemens (Douwe)
di 27 augustus, 18.30-20.30 uur: CBP (Sonny)
wo 28 augustus, 16.00-17.30 uur: EZK (Mai-Ly)
wo 28 augustus, 19.30-21.30 uur: Retro’s Volevo
do 29 augustus, 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
ma 2 september, 17.30-19.30 uur: Siemens (Douwe)
wo 4 september 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
vr 6 september, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
ma 9 september, 17.00-19.00 uur: NWO (Nikolai)
ma 9 september, 19.00-21.00 uur: CPB (Sonny)
di 10 september, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
wo 11 september 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
do 12 september, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
vr 13 september, 17.00-21.30 uur: Pitztop (Kinan)
ma 16 september, 17.30-19.30 uur: Siemens (Douwe)
di 17 september, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
wo 18 september 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
do 19 september, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
vr 20 september, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
za 21 september, 11.00-12.30 uur: Menno
ma 23 september, 17.00-19.00 uur: NWO (Nikolai)
di 24 september, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
wo 25 september 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
do 26 september, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
vr 27 september, 17.30-19.30 uur: CPB (Sonny)
ma 30 september, 17.30-19.30 uur: Siemens (Douwe)
di 1 oktober, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
wo 2 oktober 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
wo 2 oktober, 18.30-20.30 uur: CPB (Sonny)
do 3 oktober, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
ma 7 oktober, 17.00-19.00 uur: NWO (Nikolai)
ma 7 oktober, 19.00-21.00 uur: CPB (Sonny)
di 8 oktober, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
wo 9 oktober 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
do 10 oktober, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
ma 14 oktober, 17.30-19.30 uur: Siemens (Douwe)
di 15 oktober, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
wo 16 oktober 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
do 17 oktober, 17.15-19.30 uur: Bedrijvencompetitie
ma 21 oktober, 17.00-19.00 uur: NWO (Nikolai)
wo 23 oktober 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)
ma 28 oktober, 17.30-19.30 uur: Siemens (Douwe)
wo 30 oktober 17.00-18.30 uur: NACO (Helena)