8 september: Muziektheater in Bezuidenhout met Mama Waan

Na 4 succesvolle concerten voor de zomervakantie start op 8 september het tweede deel van Muziek in Bezuidenhout 2019. We verwelkomen dan muziektheatergroep Mama Waan, met de Bezuidenhoutse violiste Anita Buitelaar. Deze groep belooft ons een wervelende show met een mix van muzieksoorten en improvisaties. Zien we u weer om 14 uur op het terras bij het Spaarwaterveld?

Mama Waan is geboren in november 2017. Nog nat achter de oren dus. Desondanks maakte dit muziektheatergezelschap in haar jonge bestaan een stormachtige ontwikkeling door: van een eerste repetitie naar een buitenlandse tournee in enkele maanden tijd. Zo snel kan het gaan.

Muzikale improvisatie
Startpunt voor Mama Waan was muzikale improvisatie. Gewoon lekker vrij een middagje muziek maken. Tijdens de eerste repetitie was er zo’n grote klik, dat al snel een halve voorstelling was geboren: sketches, muziek, theater, zang, alles viel op zijn plek. Dat leidde tot de voorstelling Cactus, waarmee Mama Waan al veel succes heeft gehad.

Professionele musici
Mama Waan bestaat uit 4 leden:

  • Marieke voor de Wind (fagot)
  • Marcel Heijnen (slagwerk)
  • Walther Eichler (toetsen)
  • Anita Buitelaar (viool)

Alle vier studeerden ze aan het conservatorium: Marieke en Walther in Den Haag, Anita in Rotterdam en Marcel in Tilburg. Bij het optreden in Bezuidenhout worden zij aangevuld met zangeres Bianca Sallons, die samen met Walther het duo AliaZ & W. Eichler vormt.

Een middag vol verrassingen
Op 8 september verzorgt Mama Waan ft Bianca Sallons een middag vol contrasten, improvisaties en interactie. U kunt muzikale hoogstandjes verwachten in allerlei soorten en maten: van solo tot kwintet, van barok tot carnaval en persoonlijke ontboezemingen. Bovendien gaan er een aantal songs in première die Bianca en Walther speciaal voor Mama Waan hebben gearrangeerd.

Muziek in Bezuidenhout 2019
Dit concert is de vijfde in de serie Muziek in Bezuidenhout 2019. Het volgende en laatste concert is op zondag 22 september met de Woodstreet Big Band (jazz).

Alle concerten vinden plaats op het terras van de Bezuidenhut op het Spaarwaterveld aan de Theresiastraat (tegenover de bibliotheek). Ze duren van 14.00 tot 15.15 uur. De toegang is gratis.